KATILIMCI GERİ BİLDİRİMLERİ, TURKCELL

yoga

“Sanem sen çok huzurlu bir insansın, bu yüzden yoga deneyimi harika! Ders yaptırışın çok güzel, yogayı sevdirici, rahatlatıcı, çok doğru yöntemlerle öğretici.

İş hayatının arasında, öğlen seninle yaptığımız yoga super dinlendiriyor ve kafadaki düşüncelerden arındırıp huzur veriyor.”

Şebnem Arseven

“Yoga hiç bu kadar kolay olmamıştı, gözümde büyüyen yoga Sanem ile çok eğlenceliydi. Öğlen aralarındaki kaçamaklar hem dinlendiriyor hem de spor yapmamı sağlıyordu.

  Teşekkürler Sanem!”

Ansi Deniz Rona

“Ben Yoga’yı Sanem ile tanıdım ve sevdim. Yumuşaklığı ve pozitifliği ile birlikte bizi kendimizle, vücudumuzla ve ruhumuzla barıştırdı diyebilirim. Ondan öğrendiklerimle evde Yoga yapmaya devam ediyorum. Sanem’e çok teşekkür ediyorum.”

Kucak dolusu sevgiler,”
Şehnaz Doğantimur

“Sanem, benim seni kıyaslayabileceğim biri yok. Ama ilk sende öğrendim. Yazın bizim şirkete ara verdiğin dönemde yoganın eksikliğini hissettim.

Gidip yoga dvd’leri aldım ve kendim yapmak için denemelere başladım. Sonrasında Decathlon’a gidip kendime yoga mat’ı aldım, şimdi arada evde yapabiliyorum. Velhasılı her şekilde yogayla tanışmış ve bu kadar sevmiş olmam senin eserindir. Şuan için you’re the best yani.

 Teşekkür!”

Defne Kızıl

“Yoga uzun saatler oturmaktan dolayı ağrıyan ve hamlaşan vücudumuz icinantreman olmaktan öte, öncelikle ruhu sakinleştiren insaniı dinginleştiren bir içe dönüş, rahatlama yöntemi bence.

Her bireyin denemesi ve ucundan kıyısından da olsa felsefesi nitanımasi gerek diye düşünüyorum.

  Sevgiler,”

Özge Koç

“Eğlenerek kendi vücudum için iyi şeyler yaptığım güzel zamanlar geçirdim senin derslerinde.

Hem arkadaş hem öğretmen olarak birlikte geçirdiğimiz zamanlar için teşekkür ederim.

Tekrar görüşmek dileğiyle…”

  Zeynep Gürsoy

“Şirketimizde açılan Yoga seansları sayesinde hem

  Yoga ile tanıştım hem de senin gibi sevecen bir arkadaşla…

Sayende Yoga gibi hem fiziksel hem ruhsal anlamda bana iyi gelen, şifa veren bir deneyimi uzun bir süre keyifle yaşadım.

Seanslarımız o kadar keyifli geçiyordu ki o kısacık öğle arasında ben güne tazelenmiş, yenilenmiş olarak yeniden başlayabiliyordum.

Etrafımdaki herkes de yoga yaptığım saatler sonrasında bendeki değişimi fark edebiliyordu. Bunun bir sebebi Yoga yapmak ise diğer bir sebebi bu seansları seninle yapmaktı.

İşini gayet profesyonelce yapmana rağmen profesyonelliğin katı soğukluğu olmaksızın verdiğin derslerden çok faydalandım.

Ruhsal anlamda enerjimizi nasıl yükselteceğini bilmenin yanında bedensel ağrı ve sızılarımız için özel olarak her birimizle ayrı ayrı ilgilenmen de oldukça etkileyiciydi.

 Sevgiler,”

Gökçe Çobansoy

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>